Kalite Katkımızdır

Aydos Yapı Kimyasallarının adı, 1986 yılından beri her zaman, "Kalite" sözcüğünün yansıttığı güven ve emniyet kavramlarıyla aynı anlamı taşımıştır. Kalite, tüm personelimizin çaba ve çalışmalarının ve şirketimizin tüm "Değer" lerinin en önemli unsurunu oluşturmaktadır.
 
Şirketimiz, kendini tüm dünyada inşaat sektörüne kaliteli yapı kimyasalların üretmeye adamış ve tüm çabalarını bu konuda yoğunlaştırmış bulunmaktadır.
 
Faaliyetlerimize yönelik uygulamalar ve çalışmalar, önce kendi laboratuvarlarımızda, müşterilerimizin, meslektaşlarımızın, birlikte iş yaptığımız kişilerin ve resmi mercilerin beklentilerini aşan kalitede sonuçlar elde edilmesi üzerine tasarlanmaktadır.
 
Ürün kalitesine, çevreye ve çalışana verilen önemin topyekun bir ifadesi olan bu yönetim sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi, EN 934-2 Fabrika Üretim Kontrol Belgesi CE, TS EN 934 Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi TSE, ISO 14001 Çevre Yönetimi ve OHSAS 18001 İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı sertifikalarını kapsamaktadır.

 AR-GE

Birçok formülasyon, laboratuvar denemelerinin ve mevcut ürünlerin geliştirilmesi çalışmalarının yapıldığı Ar-Ge bölümü Aydos Yapı Kimyasallarının misyonlarına güç katmaktadır.

Hammadde tedarik sürecinden kullanıcının memnuniyeti sürecine kadar tüm spesifikasyonlar belirlenmiş ve bu doğrultuda tüm kontroller yapılmaktadır. Ar-Ge başarımız, geliştirdiğimiz yeni ürünlerle her yıl katlanmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz sektörü ve rakipleri yakından takip eden Ar-Ge bölümü, üretimde oluşabilecek her türlü teknik problem için ön teknik çözümler üretmiş durumdadır.

Aydos Yapı Kimyasalları, yıllık cirosunun önemli bir kısmını ar-ge faaliyetlerine ayırmakta ve teknolojiye sürekli yatırım yapmaktadır. Her yıl ortalama bin beş yüz’ün üstünde alternatif formülasyon, laboratuvar denemeleri ve mevcut ürünlerin geliştirme çalışmaları yapılmaktadır. Aydos Yapı Kimyasalları çalışanları, müşterileriyle sürekli diyalog içerisinde bulunarak ihtiyaçlarını ve taleplerini tespit etmekte ve bu doğrultuda yeni ürünler geliştirmektedir.

Aydos Yapı Kimyasalları, kimyasal laboratuvarında hammadde ve ürünlerinin her türlü kimyasal analizlerini, Beton laboratuvarında ise yine betonla ilgili her türlü testleri yapmaktadır.