Ar-Ge Politikamız

Birçok formülasyon, laboratuvar denemelerinin ve mevcut ürünlerin geliştirilmesi çalışmalarının yapıldığı Ar-Ge bölümü Aydos Yapı Kimyasallarının misyonlarına güç katmaktadır.
 
Hammadde tedarik sürecinden kullanıcının memnuniyeti sürecine kadar tüm spesifikasyonlar belirlenmiş ve bu doğrultuda tüm kontroller yapılmaktadır. Ar-Ge başarımız, geliştirdiğimiz yeni ürünlerle her yıl katlanmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz sektörü ve rakipleri yakından takip eden Ar-Ge bölümü, üretimde oluşabilecek her türlü teknik problem için ön teknik çözümler üretmiş durumdadır.
 
Aydos Yapı Kimyasalları, yıllık cirosunun önemli bir kısmını ar-ge faaliyetlerine ayırmakta ve teknolojiye sürekli yatırım yapmaktadır. Her yıl ortalama bin beş yüz’ün üstünde alternatif formülasyon, laboratuvar denemeleri ve mevcut ürünlerin geliştirme çalışmaları yapılmaktadır. Aydos Yapı Kimyasalları çalışanları, müşterileriyle sürekli diyalog içerisinde bulunarak ihtiyaçlarını ve taleplerini tespit etmekte ve bu doğrultuda yeni ürünler geliştirmektedir
 
Aydos Yapı Kimyasalları, kimyasal laboratuvarında hammadde ve ürünlerinin her türlü kimyasal analizlerini, Beton laboratuvarında ise yine betonla ilgili her türlü testleri yapmaktadır.