Haberler

Aydos 30’uncu Yılını Kutladı

Aydos 30’uncu Yılını Kutladı
 
İstanbul’da küçük bir atölyede 30 kg’lık beton katkı imalatından bugün Türkiye sınırlarını da aşarak inşaat ve hazır beton sektöründe bir marka haline gelen Aydos Yapı Kimyasalları, 30'uncu kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Birçok yenilik ve ilkleri gerçekleştirerek Türkiye’de yapı kimyasalları sektörüne yön veren, ülke ekonomisine kattığı katma değer, sağladığı istihdam, üretim ve ihracat rakamları ile 30 yılda bölge ve ülke ekonomisi hedeflerinin de üzerinde bir büyüme sağlayan Aydos Yapı Kimyasallarını bu mutlu günde çalışanları, müşterileri, çözüm ortakları ve dostları yalnız bırakmadı.
 
Kahvaltı ile güne başlayan misafirler mangalların yakılmasıyla iyi bir ziyafet çekti. Çalışanlar aileleriyle iştirak ettikleri 30'uncu yıl kutlamasında büyük aile resimleri çekildi. Nostalji bir görüntü sergilemek için üretimde organize edilen kutlamada Aydos hakkında sunum yapıldı. Şirketin kurucuları Hüseyin Çağ ve Sema Çağ gelen misafirleri selamlayarak, şirket hakkında bilgi verdi. Bu güne gelmelerindeki zorlu, yorucu, duygu dolu başarı hikâyelerini anlattı.
 
Şirket kurucuları Aydos’un başarısında pay sahibi olan çalışanlarını da unutmadı. 30'uncu yıl anısına her bir personele özel hediyeler ve çalışma yıllarına göre parasal olarak ödüllendirdi. Aydos logolu 30'uncu yıl pastası üzerine personellerin resimlerini koyarak çalışanlarına jest yaptı. Birlikte kesilen 30'uncu yıl pastasını tek tek misafirlere ve çalışanlara ikram etti. Ayrıca şirket bünyesinde emekli olmuş ve 10’uncu yılını dolduran çalışanlarına ’’30'uncu yılını kutlayan AYDOS Yapı Kimyasallarının bugüne gelmesinde verdiğiniz 10 yıllık emek ve gayretleriniz için şükranlarımızı sunar, gelecek yıllarda da ailemizin bir üyesi olarak başarılarınızın devamını dileriz’’ yazılı plaket verildi.
 
Kutlamaya katılan ve uzun yıllardır Aydos ile çözüm ortaklığı yapan şirket sahipleri tek tek onura edilerek 30'uncu yıl anısına kendilerine özel olarak hazırlanan plaketler verildi. Plaket sahipleri kendilerini başarıya taşıyan Aydos ile iş çözüm ortaklığı yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek şirket sahibi Hüseyin Çağ ve Sema Çağ’a teşekkür ettiler.
 
Gündüz yapılan kutlamanın ardından tüm çalışan ve yabancı konular, Kadıköy’de Aydos’a hazırlanmış yemekli, canlı müzikli bir eğlence mekânında gecenin geç saatine kadar doyasına eğlendiler.